Безкоштовне заняття

Викладач по Скайпу Тетяна: Німецька мова

Викладач по Скайпу Тетяна: Німецька мова

Вік: 63

Мова: Англійська, Німецька.
Освіта: вища педагогічна, лінгвістична.
Викладає з 1984 року.

Тетяна - грамотний, оптимістичний, доброзичливий Викладач німецької та англійської мови. Вищу освіту здобула в Іркутському державному педагогічному інституті іноземних мов. Після багаторічного досвіду роботи вчителем німецької та англійської мов у спеціалізованій школі вирішила розвиватися далі і тепер викладає німецьку мову в університеті студентам-перекладачам. Улюблений предмет-країнознавство Німеччини. Тетяна регулярно бере участь в освітніх семінарах Гете-Інституту та наукових конференціях Асоціації германістів.

Особливість методики Тетяни полягає в індивідуальному підході до кожного студента, розвитку навичок говоріння і уважному ставленні до своїх учнів. Заняття проходять в інтерактивній формі і теплій атмосфері, для Тетяни важливо створити комфортні умови для навчання, щоб студенти легко подолали Мовний бар'єр і легше засвоювали нові знання. Вік студента для Тетяни не має значення, багатий досвід педагога дозволяє їй знайти підхід і до учня 5-го класу, і до підлітка, і до охочих вивчати німецьку в більш дорослому віці.

Тетяна допомагає своїм студентам досягти їх заповітної мети: успішна здача теста startdeutsch 1/2 ілі zertifikatdeutsch B1/B2, еміграція в Німеччину за сімейними обставинами, Підготовка до навчання в німецькому університеті або просто вивчити німецьку мову і вільно спілкуватися під час подорожі або роботи. Тетяна впевнена: разом у вас все вийде!

Відгуки про викладача