Безкоштовне заняття

Правила надання послуг

консультування тільки по skype

1. Загальні положення

1.1. Цей документ визначає Правила щодо використання сайту та консультування.

2. Умовні угоди

2.1. Умовні угоди-це визначення, присутні в цих Правилах по використанню сайту і консультування і є їх невід'ємною частиною.

2.2. Визначення трактуються виходячи з їх сутності та змісту цих Правил щодо використання сайту та консультування. Нижче наведено список цих визначень.

2.3. Послуги-дистанційні консультації замовника з іноземних мов за допомогою електронних каналів голосового зв'язку.

2.4. Консультація-допомога та роз'яснення з теми іноземних мов. Тривалість проведення однієї консультації становить 45, 60 або 90 хвилин.

2.5. Замовник - будь-яка фізична або юридична особа, яка має намір отримати консультації з іноземної мови та оплатити послуги.

2.6. Виконавець- ФОП Марченко С.С.

3.Розклад Консультацій

3.1. Тривалість однієї консультації може становити 45, 60 або 90 хвилин.

3.2.Графік консультацій узгоджується між виконавцем і замовником (замовниками). Час консультацій вказується по Києву.

3.3. Всі консультації по мірі проведення відображаються на сайті в особистому кабінеті замовника, з відвідуваністю і завданнями на самостійне виконання. Розклад заповнює Виконавець.

3.4. Замовник отримує повідомлення на e-mail напередодні консультації, а також нагадування, якщо необхідно поповнити рахунок.

4. Скасування та перенесення консультацій

4.1. Індивідуальна консультація може бути перенесена, в разі якщо Замовник попередив Виконавця не менше ніж за 24 години до початку консультації по електронній пошті або skype.

4.2. Якщо Замовник не попередив Виконавця за 24 години до початку консультації (при індивідуальних консультаціях), то оплачується штраф у розмірі 50 гривень (незалежно від вартості Консультації).

4.3. Групові консультації не скасовуються. Тобто при пропуску групової Консультації консультація оплачується.

4.4. Перенесення групових консультацій можливі за погодженням Виконавця і всіх учасників групи.

4.5. У разі, якщо Замовник не з'являється на консультації, то виконавець намагається з ним зв'язатися протягом 10 хвилин після початку Консультації. Якщо додзвонитися не вдається, то консультація вважається пропущеним з вини замовника, оплачується штраф у розмірі 50 гривень (не залежно від вартості Консультації).

5. Перевірка завдання на самостійне виконання

5.1. Завдання на самостійне виконання перевіряється безпосередньо на консультації.

5.2. У разі, якщо замовник і Виконавець домовляються про перевірку завдання на самостійне виконання поза часом консультації, за умови, що у виконавця є час, то дана послуга тарифікується наступним чином:
60 хвилин, витрачених на перевірку завдання на самостійне виконання, дорівнюють 30 хвилинам Консультації, 90 хвилин - відповідно 45 хвилинам.

6. Оплата консультацій

6.1. Первинна Консультація проводиться безкоштовно. Тривалість первинної консультації 30-40 хвилин.

6.2. Якщо ви записуєтеся на первинну консультацію і пропускаєте її без попередження, або переносите призначену консультацію 1 раз або більше, то наступна первинна консультація оплачується.

6.3. Замовник має право на 3 безкоштовних первинних консультації, але не більше двох безкоштовних первинних консультацій на місяць. Наступні первинні консультації оплачуються згідно тарифів.

6.4. Наступні Консультації оплачуються відповідно до типом консультацій.

6.5. Вартість послуг може змінюватися. Про що виконавець повідомляє замовника заздалегідь (не менше ніж за 1 місяць) через розсилку.

6.6. Мінімальний платіж 2 Консультації.

6.7. Оплата повинна надійти на рахунок Виконавця не менше ніж за 24 години до початку Консультації.

6.8. Комісію за переказ грошових коштів, при оплаті вартості послуг, оплачує замовник.

7. Повернення коштів

7.1. Для оформлення повернення необхідно відправити запит на wrabbitcomua@gmail.com з e-mail, на який був зареєстрований Особистий кабінет замовника, і надіслати фото або скан паспорта (для дитини - свідоцтва про народження), прізвище та ім'я повинні збігатися з прізвищем та ім'ям в особистому кабінеті замовника.

7.2. Реквізити для повернення надаються у вигляді тексту (не фото). ПІБ власника банківського рахунку / картки має збігатися з прізвищем та ім'ям Замовника в особистому кабінеті замовника. (для дітей з ПІБ батька).

7.3. Можливе повернення коштів Замовнику, у разі відмови замовника від консультацій. У разі повернення грошей всі комісії з повернення, переказу коштів лягають на замовника.

7.4. Якщо на консультації надавалася знижка, але сума, на яку була надана знижка, не була витрачена, то за проведені консультації проводиться перерахунок за цінами без знижки.

7.5. Час дії аккаунта замовника і можливість вивести залишок коштів становить 1 рік з моменту останньої проведеної Консультації.

7.6. Комісія за повернення коштів становить 10%, але не менше 110 гривень.

Також комісія за переказ коштів при поверненні - оплачується Замовником.

7.7. Повернення коштів здійснюється протягом 30 днів з дня запиту повернення коштів замовником.

7.8. Повернення коштів можливе тільки за індивідуальні консультації. Кошти за абонементи на групові консультації не повертаються. Кошти за Подарункові сертифікати не повертаються.

8. Розмовні клуби

8.1. Дата, час і тема клубу висилається замовнику заздалегідь на електронну пошту.

8.2. Попередній запис на зустріч клубу є обов'язковим.

8.3. У зустрічі клубу беруть участь від 4 до 12 осіб.

8.4. Якщо учасник зустрічі мовного клубу, який не є попередньо замовником, продовжує консультації, він отримує знижку.

8.5. Якщо Замовник записався на зустріч клубу і не прийшов без попередження, він втрачає можливість брати участь у наступному засіданні клубу.

8.6. Виконавець залишає за собою право використовувати записані фрагменти зустрічей мовного клубу в рекламних цілях.

9. Умови використання персональних даних

9.1. Приєднуючись до умов цих Правил, ви даєте згоду на автоматизовану обробку наданих персональних даних.

9.2. У випадках, що допускаються функціональними можливостями сайту, ви самостійно визначаєте ступінь доступності своїх персональних даних іншим користувачам Інтернет.

9.3. Ви визнаєте і погоджуєтеся, що в разі розміщення Вами своїх персональних даних з використанням сайту способом, що надає можливість їх отримання користувачами інтернет, Ваші персональні дані вважаються загальнодоступними. Ви усвідомлюєте також, що ваші персональні дані вважаються загальнодоступними у випадках, коли на них відповідно до федеральними законами не поширюється вимога дотримання конфіденційності.

9.4. Ви погоджуєтеся на передачу третім особам своїх персональних даних, які ви не робили загальнодоступними, і які необхідні для цілей виконання Правил.

9.5. Кінцевий Користувач згоден, що його cookies запам'ятовуються на сайті, в тому числі третіми особами, для цілей статистики, аналізу поведінки користувача на сайті і оптимізації рекламних повідомлень.

Політика конфіденційності і Угода Користувача на використання сайту wrabbit.com.ua