Безкоштовне заняття

Навчання англійської онлайн

Онлайн-школа «Білий кролик» пропонує свою допомогу в навчанні англійської мови, використовуючи Skype (Zoom, whatsapp або аналогічні програми). У себе вдома, не відходячи від екрану вашого комп'ютера, за чашкою улюбленого напою-навчання англійської мови ніколи ще не було настільки комфортним.

Записатися на урок!

Вартість занять з січня 2023 року

 • 45 хвилин 306 ₴
 • 60 хвилин 406 ₴
 • 90 хвилин 611 ₴

Ціни вказані за базові курси для студентів початкового рівня підготовки. Рівні вище середнього, Спеціалізовані курси, а також підготовка до іспитів, сертифікатів і т. п. тарифікуються окремо.

Наші педагоги

Виталия. Викладач англійської мови

Виталия

Освіта: Вища лінгвістична, педагогічна
Викладає з 2004 року

Віталія професійний репетитор з англійської мови з великим досвідом роботи у викладацькій діяльності. Після закінчення спеціалізованого ВНЗ з відзнакою працювала викладачем англійської мови у гімназії, ліцеї та

Liam. Викладач англійської мови

Liam

Носій мови. Заняття рекомендуються при рівні студентів pre-intermediate і вище.
Education: 1966 – 1973 St Philips Grammar School, Birmingham – 8 GCE “O” Levels, 3 GCE “A” Levels 1974 – 1977 University of Liverpool Degree course in Economics 2003 Certificate in Teaching English as a Foreign Language

Ксенія. Викладач англійської мови

Ксенія

Освіта: вища філологічна, педагогічна
Викладає з 1996 року.

5 років працювала в посольстві Італійської Республіки Республіки в Україні. Ксенія – досвідчений викладач італійської так англійської мови.

Всі педагоги

Перший урок англійської безкоштовно!

Перше пробне заняття 30 хвилин абсолютно безкоштовно! Тривалість наступних уроків ви виберете самі. Ціна залежить не тільки від часу, але і від особливостей курсу: рівня учня, специфіки програми.

Наші програми

Програми, які ми пропонуємо, відповідають будь-яким потребам. Новачок ви або впевнено володієте мовою - навчання в нашій онлайн-школі буде корисно кожному: ми пропонуємо заняття для будь-якого рівня, від початківця з нуля (Beginner) до просунутого (Advanced).

Курс «Загальна програма»

Курс «Загальна програма»

Універсальний спосіб підвищити рівень володіння англійською мовою для спілкування за кордоном, перегляду фільмів, читання книг і журналів на мові оригіналу.

Записатися на урок!

Також пропонуємо курси для:

 • Заняття в міні-групи
 • Бізнесу
 • Підготовки до міжнародних іспитів
 • Підготовки до ЗНО
 • Підготовки до співбесіди англійською
 • Подорожей
 • Дітей
 • Iнтенсивних занять
 • Вузькоспеціалізовані, спрямовані на вивчення професійної лексики
 • Фонетичний - для правильної вимови і позбавлення від акценту, англійська з носієм
Список курсів

Як проходять заняття

Урок англійської проходить онлайн в режимі аудіо-або відеодзвінка з викладачем, з використанням інтерактивних завдань на платформі. Вчитися можна на будь-якому пристрої: комп'ютері, ноутбуці, планшеті або смартфоні. Головне - бачити і чути викладача.

Відгуки наших студентів

Всі відгуки

Уроки англійської мови по Скайпу: переваги

Записатися на урок!

Дистанційні заняття

Це захоплююче! Забудьте про нудні уроки із заучуванням діалогів, довгими письмовими перекладами і занудним повторенням фраз за викладачем. Уроки онлайн - це перш за все спілкування. Ви ведете діалог з реальною людиною: така методика вивчення мови дозволить розвинути навички невимушеної розмовної мови, яким на класичних курсах або шкільних уроках приділяється вкрай мало уваги.

 • Доступність Не у всіх видається можливість (та й бажання) їхати на заняття після роботи або навчання. А навчатися англійської онлайн можуть і школярі, і пенсіонери, і підприємці, і молоді мами. Такі уроки економлять час і використовують його набагато ефективніше.
 • Економія Вважають, що курси англійської-задоволення не з дешевих. Але Англійська мова по Скайпу набагато доступніше за ціною, ніж групові уроки або особисті заняття з репетитором: адже не доведеться оплачувати оренду приміщення або транспортні витрати.
 • Ефективність Індивідуальні заняття з грамотно підібраною програмою в комфортному темпі гарантують результати! Викладач бачить ваші сильні і слабкі сторони, коригує програму занять, виходячи з особливостей і здібностей.
 • Швидкість Вивчити англійську мову можна швидко. Постійна практика спілкування, сучасні методики підвищать рівень мови в стислі терміни. Швидко підтягнути Окремий розділ граматики, підготуватися до конкретного іспиту або в інтенсивному режимі «прокачати» розмовний навик – все це можна на заняттях онлайн.
 • Комфортна обстановка Інтернет для навчання англійської-можливість заощадити час, оскільки вам не потрібно їхати на мовні курси або до репетитора. Тепер погода або транспортні проблеми не стануть перешкодою для відвідування заняття. Плюс в домашній атмосфері простіше розкріпачитися і подолати мовний бар'єр.
 • Планування Розклад занять і тривалість уроків Ви визначаєте самостійно. Це зручно для людей з гнучким графіком роботи і для тих, у кого немає можливості надовго спланувати свій режим (наприклад, для мам в декреті).