Безкоштовне заняття

Вивчення французької по Скайпу

Ритм сучасного життя не завжди дає нам можливість витратити час на дорогу до центру вивчення іноземних мов. Ми пропонуємо вам вивчати французьку дистанційно - це зручно, ефективно і економить час.

Записатися на урок!

Вартість занять з 1 січня 2023 року

 • 45 хвилин 306 ₴
 • 60 хвилин 406 ₴
 • 90 хвилин 611 ₴

Ціни вказані за базові курси для студентів початкового рівня підготовки. Рівні вище середнього, спеціалізовані та підготовчі до сертифікації курси тарифікуються окремо. Ознайомитися з повним прайс-листом.

Наші педагоги

Олена. Викладач французької мови

Олена

Мова: французька
Освіта: вища педагогічна, філологічна
Викладає з 1995 року

Освіта: Горлівський інститут іноземних мов (диплом з відзнакою): кваліфікація – вчитель французької та англійської мов; Київський національний лінгвістичний університет: науковий ступінь - кандидат філологічних наук, доцент.

Лидия. Викладач французької мови

Лидия

Освіта вища лінгвістична
Спеціальність: лінгвіст, перекладач
Викладає з 2018 року

у Лідії був досвід півроку спілкування з носіями англійської мови, після чого вона поїхала на рік до Франції, де продовжувала вчити і практикувати французьку та англійську мови. Лідія відштовхується при навчанні від інтересів і цілей кожного студента.

Юлия. Викладач французької мови

Юлия

Освіта: вища філологічна, педагогічна.
Викладає з 1998 р.
Має успішний досвід підготовки студентів до міжнародних іспитів та співбесід цільовими мовами, а саме KET, PET, FCE, CAE, CPE, IELTS, Test DaF, DSH, DELF, DELF Scolaire, DALF С1

Всі педагоги

Перший урок французької безкоштовно!

Перше пробне заняття 30 хвилин абсолютно безкоштовно! Тривалість наступних уроків ви виберете самі. Ціна залежить не тільки від часу, але і від особливостей курсу: рівня учня, специфіки програми.

Наші програми

Програми, які ми пропонуємо, відповідають будь-яким потребам. Новачок ви або впевнено володієте мовою - навчання в нашій онлайн-школі буде корисно кожному: ми пропонуємо заняття для будь-якого рівня, від початківця з нуля (Debutant-1) до просунутого (Avance-2).

Курс «Загальна програма»

Курс «Загальна програма»

Курс для тих хто тільки починає вивчати французьку мову, або хоче підвищити свій рівень знань. Програма навчання включає в себе вивчення граматики, розвиток навички сприйняття мови на слух, читання, розмовної мови. Програма курсу допомагає подолати мовний бар'єр.

Записатися на урок!

Також пропонуємо курси для:

 • Бізнесу
 • Підготовки до міжнародних іспитів DELF 1-ий рівень (А1-А2). DELF 2-ий рівень (В1-В2). DALF (С1-С2).
 • Підготовки до ЗНО
 • Підготовки до співбесіди
 • Подорожей
 • Дітей
 • Iнтенсивних занять
 • Вузькоспеціалізовані, спрямовані на вивчення професійної лексики
 • Фонетичний - для правильної вимови і позбавлення від акценту.

Як проходять заняття

Заняття проходять в режимі відео (або аудіо) дзвінка з викладачем. Вам знадобляться ком'ютер, планшет або смартфон. Заняття можна проводити по skype, zoom або іншому зручному каналу зв'язку. Ми враховуємо всі побажання учнів за графіком занять. При занятті французькою мовою онлайн не доведеться виходити з дому і витрачати дорогоцінні хвилини і години на дорогу.

Відгуки наших студентів

Всі відгуки

Уроки французької мови

Записатися на урок!

Дистанційні заняття

Захоплюючі уроки французької мови онлайн. Ми підберемо для вас програму з урахуванням ваших цілей і побажань. Живе спілкування з викладачем на заняттях, комфортна обстановка і зручний графік занять.