Безкоштовне заняття

Вивчення італійської по Скайпу

Ритм сучасного життя не завжди дає нам можливість витратити час на дорогу до центру вивчення іноземних мов. Ми пропонуємо вам вивчати італійську по Скайпу-це зручно, ефективно і економить час.

Записатися на урок!

Вартість занять з 1 січня 2023

 • 45 хвилин 306 ₴
 • 60 хвилин 406 ₴
 • 90 хвилин 611 ₴

Ціни вказані за базові курси для студентів початкового рівня підготовки. Рівні вище середнього, спеціалізовані та підготовчі до сертифікації курси тарифікуються окремо. Ознайомитися з повним прайс-листом.

Наші педагоги

Ирина. Викладач італійської мови

Ирина

Мова: Італійська
Освіта: вища філологічна та психологічна, кандидат наук. Викладає з 2012 року

Живе в Італії з 2013 року

Ірина виросла в Латвії, з дитинства перебувала в багатомовному середовищі. У 1991 році вступила до Міжнародного ліцею з поглибленим вивченням іноземних

Ксенія. Викладач італійської мови

Ксенія

Освіта: вища філологічна, педагогічна
Викладає з 1996 року.

5 років працювала в посольстві Італійської Республіки Республіки в Україні. Ксенія – досвідчений викладач італійської так англійської мови.

Ксения. Викладач італійської мови

Ксения

Мова: Італійська
Освіта: вища лінгвістична, економічна
Викладає: з 2014 року
Сертифікат: Cils рівень С2
Ксенія запрошує на заняття всіх, хто бажає вивчити італійську мову. Програму складає індивідуально для кожного учня з урахуванням його цілей і побажань: Розмовна

Всі педагоги

Перший урок італійської безкоштовно!

Перше пробне заняття 30 хвилин абсолютно безкоштовно! Тривалість наступних уроків ви виберете самі. Ціна залежить не тільки від часу, але і від особливостей курсу: рівня учня, специфіки програми.

Наші програми

Програми, які ми пропонуємо, відповідають будь-яким потребам. Новачок ви або впевнено володієте мовою - навчання в нашій онлайн-школі буде корисно кожному: ми пропонуємо заняття для будь-якого рівня, від початківця з нуля до просунутого.

Курс «Загальна програма»

Курс «Загальна програма»

Курс для тих хто тільки починає вивчати італійську мову, або хоче підвищити свій рівень знань. Програма навчання включає в себе вивчення граматики мови, розвиток навички сприйняття італійської мови на слух, читання, розмовної мови. Програма курсу допомагає подолати мовний бар'єр.

Записатися на урок!

Також пропонуємо курси для:

 • Бізнесу
 • Підготовки до міжнародних іспитів CILS, CELI
 • Підготовки до ЗНО
 • Підготовки до співбесіди
 • Подорожей
 • Дітей
 • Iнтенсивних занять
 • Вузькоспеціалізовані, спрямовані на вивчення професійної лексики
 • Фонетичний - для правильної вимови і позбавлення від акценту.

Як проходять заняття

Заняття проходять в режимі відео (або аудіо) дзвінка з викладачем. Вам знадобляться ком'ютер, планшет або смартфон. Заняття можна проводити по skype, zoom або іншому зручному каналу зв'язку. Ми враховуємо всі побажання учнів за графіком занять.

Відгуки наших студентів

Всі відгуки

Уроки італійської мови

Записатися на урок!

Дистанційні заняття

Захоплюючі уроки італійської мови онлайн. Ми підберемо для вас програму з урахуванням ваших цілей і побажань. Живе спілкування з викладачем на заняттях, комфортна обстановка і зручний графік занять.