Безкоштовне заняття

Адміністрація школи

Світлана

Освіта: вища математична, Прикладна математика та Інформатика

Керівник та адміністратор школи Білий Кролик

Світлана якраз з тих людей, які вирішують завдання на перетині гуманітарних і точних наук. Сайт школи придуманий разом з другим керівником школи - Оленою, а розроблений повністю Світланою.

У роботі над сайтом їй, безумовно, допомогла спеціальна технічна освіта і попередній досвід роботи програмістом і менеджером проектів в студії веб-дизайну, участь у створенні десятків сайтів, а також робота провідним-програмістом в компанії, що розробляє програмне забезпечення.

Також вона вирішує багато адміністративних питань проекту, пов'язані з рекламою, просуванням сайту і, звичайно, поточні завдання школи, і безліч організаційних моментів.

Світлана вважає, що головне в роботі школи – це професіоналізм її команди, оперативність і злагодженість роботи колективу. А також, що лінь-це головний двигун прогресу. Саме тому, ми пропонуємо вам вчитися, не виходячи з дому (особливо це приємно робити холодною зимою!).

Алена

Освіта: вища філологічна, Англійська мова та література
Дипломи та сертифікати: сертифікати Кембриджського університету BEC, CPE, CAE, Ліцензія екзаменатора Кембриджських іспитів YLE, KET, PET, FCE.
Керівник, методист і адміністратор школи «Білий Кролик»

Олена відмінний викладач англійської мови з багаторічним стажем. Вона давала приватні уроки, і працювала викладачем в Державному університеті, також працювала на різних мовних курсах і має досвід роботи старшим викладачем. Але в школі «Білий Кролик» вона не викладає, можете навіть не просити і не ставати в чергу:)

Зате Олена займається підбором викладачів і працює методистом в нашій школі. Так що якщо ви викладач і хочете з нами співпрацювати, то можете надіслати їй своє резюме на email wrabbitcomua@gmail.com. попередньо прочитавши вимоги до кандидатів.

Крім цього Олена керівник і адміністратор школи і вирішує величезну кількість поточних завдань в «Білому кролику» кожен день.

Удвох Олена зі Світланою-генератор ідей, як божевільних, так і цілком реалізованих, творці школи і вічний двигун, який дозволяє працювати і розвиватися «Білому Кролику».

Поєднання математичної та філологічної освіти та відповідного досвіду роботи дозволяють їм досягати оптимальних результатів при роботі в тандемі.

Робота в «Білому Кролику» для адміністрації проекту – це не тільки робота, а й улюблена справа, якою можна займатися завжди і скрізь. Тому ми відповідаємо на ваші листи пізно ввечері або рано вранці, працюємо без вихідних, і продовжуємо працювати, навіть якщо поїхали відпочивати до моря! :)