Безкоштовне заняття

Викладачі чеської та польської

Александра. Викладач чеської мови

Александра Чеська

Освіта: вища філологічна

Викладає з 2016 року

Пройшла семестр стажування в Карловому університеті(м. Прага)

Брала участь у літній школі богемістів. Олександра закінчила з відзнакою Московський вуз в 2015 році, вже під час навчання двічі була в Чехії на стажуванні. З 2019 року проходить магістерську програму в Чехії. Працює з підлітками та дорослими студентами, всебічно розвиваючи навички, необхідні для освоєння мови.

Олена Мови: Чеська, Польська

Освіта: вища філологічна

Сертификат TEFL/TESOL Master Course

Викладає з 1991 року

Олена багато років працювала вчителем в одній з київських шкіл. Також викладала на мовних курсах. Олена займається з учнями різного віку.

Наталія. Викладач чеської мови

Наталія Мова: Чеська

Освіта: вища лінгвістична, педагогічна

Викладає: з 2012

Живе в Чехії, Прага більше 10 років.

Займається викладанням в мовних школах і індивідуально більше 5 років для різних вікових груп і рівнів. Готує до вступу в Чеські вузи, здачі мовного іспиту на ПМЖ або громадянство. Так само викладає діловий чеський або просто розмовний для тих, хто хоче жити і працювати в Чехії

Михаил. Викладач чеської мови

Михаил Мова: Чеська

Освіта: вища лінгвістична, педагогічна, викладає з 2007 року.

Викладає: з 2007

Михайло працює як зі школярами, так і з дорослими. Викладає загальний чеський, розмовний чеський, підготовку до іспиту В2.

Єлизавета. Викладач чеської мови

Єлизавета Мова: Чеська

Освіта: вища філологічна

Викладає: з 2018 року

Живе в Празі з 2014 року

Має практичний досвід підготовки учнів до вільного володіння мовою від початківця до присунутого. У навчанні Єлизавета дотримується того підходу, що пройдений матеріал повинен бути закріплений і зрозумілий, також використовує комунікативний метод, який дозволяє більш органічно і швидше вивчити мову.