Безкоштовне заняття

Викладачі іспанської мови

Ірина

Ірина Вік : 32 роки

Освіта: вища лінгвістична, педагогічна.
Спеціальність: викладач української мови та літератури, зарубіжної літератури, лінгвіст.
Викладає: з 2018 року.

Ірина - творчий, неординарний педагог з досвідом викладання в школі. Працює як з дітьми, так і з дорослими. Її креативність, енергійність і почуття гумору допоможе зробити кожен урок цікавою і незабутньою подією. Використання аудіо, відео, електронних книг, інтерактиву, презентацій, ігор гарантовано.

Екатерина

Катерина Вік : 49 років

Мова: Іспанська
Освіта: вища лінгвістична
Викладає: з 1999 року.
почавши свою професійну діяльність в Комітеті з культурних зв'язків з країнами Латинської Америки в якості референта-перекладача, Катерина поступово прийшла до того, що її покликання – вчити інших мови.
Євгенія

Євгенія Мова: Іспанська. Французька.

Мова: Іспанська, Французька.
Освіта: вища педагогічна, філологічна.
Викладає з 1980 року.
У викладанні поєднує комунікативну методику інтенсивного вивчення іноземних мов із найкращими досягненнями вітчизняної методики, що забезпечує максимально хороший, швидкий і стійкий результат. Її бачення занять: урок має бути результативним (учень після кожного заняття сам для себе має усвідомити, скільки нового він дізнався, як якісно і легко вдосконалив матеріал); цікавим, проходити у комфортній приємній атмосфері.

Инна

Инна Вік : 52 роки

Освіта: вища філологічна
Викладає з 1994 року. Живе в Аргентині.

Інна закінчила Воронезький державний університет за спеціальністю Іспанська мова та література. З 1999 року проживає в Аргентині, в Буенос Айресі. Володіє досконало аргентинським варіантом іспанської мови і допоможе вам вивчити відмінності від іспанської мови Іспанії.