Безкоштовне заняття

Сертифікат про проходження навчання

Щоб отримати сертифікат необхідно:

  1. Пройти 100 астрономічних годин по даному рівню за термін не більше 14 календарних місяців.
  2. Для підтвердження рівня студент повинен скласти тест за форматом одного з Кембриджських іспитів, відповідних даному рівню (KET, PET, Fceі т.д.) або IELTS. За два місяці до передбачуваної здачі тесту студент повинен попередити свого педагога, щоб розібрати і потренувати завдання за форматом тесту.
  3. Тест здається в реальному часі з включеною вебкамерою в присутності викладача мовної школи Білий Кролик. Студент здає іспит викладачеві, у якого не проходив навчання. Іспит оплачується як звичайне заняття, стільки годин, скільки потрібно на проходження тесту.
  4. Тест за форматом KET, PET, Fceі т. д. вважається успішно пройденим, якщо студент правильно виконав 60% і більше завдань. Тест за форматом IELTS вважається пройденим успішно, якщо бал, який отримує студент, відповідає рівню, на якому студент навчався .

Сертифікат не є документом про освіту. Сертифікат містить інформацію про кількість пройдених годин за рівнем мови, якою володіє студент, а також результати тесту.Сертифікат є іменним і містить унікальний номер. Мовна школа Білий Кролик може підтвердити факт видачі сертифіката за запитом по електронній пошті.