Безкоштовне заняття

Курси німецької по Скайпу

Ритм сучасного життя не завжди дає нам можливість витратити час на дорогу до центру вивчення іноземних мов. «Білий кролик» допоможе вам з вивченням німецької онлайн - це зручно, ефективно і економить час.

Записатися на урок!

Вартість занять з січня 2023

 • 45 хвилин 306 ₴
 • 60 хвилин 406 ₴
 • 90 хвилин 611 ₴

Важливо: Це базова вартість тарифи для студентів початкового рівня підготовки. Спеціалізовані та підготовчі до сертифікації тарифікуються окремо. Ознайомитися з повним прайс-листом.

Наші педагоги

Татьяна. Викладач німецької мови

Татьяна

Освіта: вища педагогічна, лінгвістична.
Викладає з 1984 року.
Тетяна допомагає своїм студентам досягти їх заповітної мети: успішна здача теста startdeutsch 1/2 ілі zertifikatdeutsch B1/B2, еміграція в Німеччину за сімейними обставинами, Підготовка до навчання в німецькому університеті або просто вивчити німецьку мову і вільно спілкуватися під час подорожі або роботи.

Юлия. Викладач німецької мови

Юлия

Освіта: вища філологічна, педагогічна.
Викладає з 1998 р.
Має успішний досвід підготовки студентів до міжнародних іспитів та співбесід цільовими мовами, а саме KET, PET, FCE, CAE, CPE, IELTS, Test DaF, DSH, DELF, DELF Scolaire, DALF С1

Оксана. Викладач німецької мови

Оксана

Освіта: вища лінгвістична, педагогічна
Викладає з 2014 року

Оксана закінчила Мінський державний лінгвістичний університет, де вивчала англійську та німецьку мови, але перевагу віддає німецькій мові.

Всі педагоги

Перший урок німецької безкоштовно!

Перше пробне заняття 30 хвилин абсолютно безкоштовно! Тривалість наступних уроків ви виберете самі. Ціна залежить не тільки від часу, але і від особливостей курсу: рівня учня, специфіки програми.

Наші програми

Програми, які ми пропонуємо, відповідають будь-яким потребам. Новачок ви або впевнено володієте мовою - навчання в нашій онлайн-школі буде корисно кожному: ми пропонуємо заняття для будь-якого рівня, від початківця з нуля (Beginner) до просунутого (Advanced).

Курс «Загальна програма»

Курс «Загальна програма»

Для тих хто тільки починає або хоче підвищити свій рівень знань. Програма навчання включає в себе вивчення граматики мови, розвиток навички сприйняття німецької мови на слух, читання, розмовної мови: допомагає подолати мовний бар'єр.

Записатися на урок!

Також пропонуємо курси для:

 • Бізнесу
 • Підготовки до міжнародних іспитів (ZD, ZMP, ZOP, DSH, KDS, GDS, TestDaF.)
 • Підготовки до ЗНО
 • Підготовки до співбесіди
 • Подорожей
 • Дітей
 • Iнтенсивних занять
 • Вузькоспеціалізовані, спрямовані на вивчення професійної лексики
 • Фонетичний - для правильної вимови і позбавлення від акценту.

Як проходять заняття

Заняття проходять в режимі відео (або аудіо) дзвінка з викладачем. Для занять можна використовувати ноутбук, планшет або навіть смартфон. За вибором студента уроки проводяться через skype, zoom або аналогічні програми. Ви зможете вибрати зручний для вас графік і економити час.

Відгуки наших студентів

Всі відгуки

Уроки німецької мови

Записатися на урок!

Дистанційні заняття

Захоплюючі уроки німецької мови онлайн. Ми підберемо для вас програму з урахуванням ваших цілей і побажань. Живе спілкування з викладачем на заняттях, комфортна обстановка і зручний графік занять.