Безкоштовне заняття

Вивчення польської по Скайпу

Польща знаходиться в самому центрі Європи. Це природно відбилося на її історії, культурі та мові. Аж до 16 століття ця мова формувалася під сильним впливом чеської. Також важливе місце займають в ньому латинські, італійські, французькі та німецькі елементи.

Записатися на урок!

Вартість занять з 2023

  • 45 хвилин 372 ₴
  • 60 хвилин 497 ₴
  • 90 хвилин 744 ₴

Ціни вказані за базові курси для студентів початкового рівня підготовки. Рівні вище середнього, спеціалізовані та підготовчі до сертифікації курси тарифікуються окремо. Ознайомитися з повним прайс-листом.

Перший урок польської безкоштовно!

Перше пробне заняття 30 хвилин абсолютно безкоштовно! Тривалість наступних уроків ви виберете самі. Ціна залежить не тільки від часу, але і від особливостей курсу: рівня учня, специфіки програми.

Наші програми

Програми, які ми пропонуємо, відповідають будь-яким потребам. Новачок ви або впевнено володієте мовою - навчання в нашій онлайн-школі буде корисно кожному: ми пропонуємо заняття для будь-якого рівня, від початківця з нуля до просунутого.

Курс «Загальна програма»

Курс «Загальна програма»

При навчанні за загальною програмою ви будете вивчати польську мову з нуля або покращувати свій рівень знання цієї мови. Наші викладачі допоможуть вам подолати мовний бар'єр, навчитися розуміти польську мову на слух, уроки будуть присвячені навичкам письма і читання, а також граматиці.

Записатися на урок!

Також пропонуємо курси для:

  • Програма для тих, у кого до поїздки в Польщу залишилося зовсім небагато часу. Основний упор на заняттях йде на такі теми як спілкування в аеропорту, діалоги в готелі, спілкування в ресторані, відвідування магазинів. Інтенсивний курс допоможе вам підтримати діалог в найбільш поширених ситуаціях і розширить ваш словниковий запас.
  • Бізнес курс
  • Перераховані курси є лише основними напрямками в навчанні. Програма занять складається індивідуально для кожного студента, з урахуванням його цілей вивчення польської мови.

Як проходять заняття

Заняття проходять в режимі відео (або аудіо) дзвінка з викладачем. Ви зможете скласти зручний для вас графік і економити час. Одна з особливостей – вимова. Польська мова характеризується великою кількістю шиплячих звуків. Не чуючи польську мову вживу, правильно навчитися говорити практично неможливо. Також в ній збереглися носові голосні, які зникли в більшості слов'янських мов. Цікава особливість цієї мови полягає в «словах-обманках», які вимовляються також як і на українській мові, а означають щось зовсім інше. Ще одна особливість – наголоси в словах падають на передостанній склад. Але в основному українська і польська мови дуже схожі. У них схожі правила фонетики і граматики. Тому вивчення даної мови не складе труднощів для україномовной людини. Онлайн-уроки польської дозволять вам швидко і ефективно освоїти цю мову. Якщо ви часто відвідуєте Польщу, займаєтеся бізнесом, пов'язаним з цією країною, плануєте навчання в польському вузі або переїзд в Польщу, то наш онлайн-курс створений спеціально для вас. При вивченні польської по скайп робиться наголос на розмовну мову і сприйняття мови на слух. Також приділяється час граматиці, розвитку навичок письма і читання. Ви зможете скласти зручний для вас графік занять, а також заощадите час. Адже для відвідування онлайн уроків не доведеться виходити з дому і витрачати дорогоцінні хвилини і години на дорогу .

Уроки польської мови

Записатися на урок!

Дистанційні заняття

Захоплюючі уроки польської мови онлайн. Ми підберемо для вас програму з урахуванням ваших цілей і побажань. Живе спілкування з викладачем на заняттях, комфортна обстановка і зручний графік занять.