Безкоштовне заняття

Вивчення чеської по Скайп

Онлайн-школа «Білий кролик» допоможе вам з вивченням чеської мови онлайн.

Записатися на урок!

Вартість занять з 2023

  • 45 хвилин 372 ₴
  • 60 хвилин 497 ₴
  • 90 хвилин 744 ₴

Ціни вказані за базові курси для студентів початкового рівня підготовки. Рівні вище середнього, спеціалізовані та підготовчі до сертифікації курси тарифікуються окремо. Ознайомитися з повним прайс-листом.

Перший урок чеської безкоштовно!

Перше пробне заняття 30 хвилин абсолютно безкоштовно! Тривалість наступних уроків ви виберете самі. Ціна залежить не тільки від часу, але і від особливостей курсу: рівня учня, специфіки програми.

Наші програми

Програми, які ми пропонуємо, відповідають будь-яким потребам. Новачок ви або впевнено володієте мовою - навчання в нашій онлайн-школі буде корисно кожному: ми пропонуємо заняття для будь-якого рівня, від початківця з нуля до просунутого.

Курс «Загальна програма»

Курс «Загальна програма»

При навчанні за загальною програмою ви будете вивчати чеську мову з нуля або покращувати свій рівень знання цієї мови. Наші викладачі допоможуть вам подолати мовний бар'єр, навчитися розуміти чеську мову на слух, будуть присвячені навичкам письма і читання, а також граматиці.

Записатися на урок!

Також пропонуємо курси для:

  • Подорожей. Програма для тих, у кого до поїздки в Чехію залишилося зовсім небагато часу. Основний упор на заняттях йде на такі теми як спілкування в аеропорту, діалоги в готелі, спілкування в ресторані, відвідування магазинів. Інтенсивний курс допоможе вам підтримати діалог в найбільш поширених ситуаціях і розширить ваш словниковий запас.
  • Чеська мова для навчання в Чехії. В останні роки дуже популярно стало навчання в Чехії, тому ми часто готуємо майбутніх студентів і допомагаємо їм вивчити чеську мову, щоб після переїзду вони відчували себе впевнено і комфортно і могли вільно спілкуватися і вчитися чеською мовою.
  • Перераховані курси є лише основними напрямками в навчанні. Програма занять складається індивідуально для кожного студента, з урахуванням його цілей вивчення чеської мови.

Як проходять заняття

Заняття проходять в режимі відео (або аудіо) дзвінка з викладачем. Ви зможете скласти зручний для вас графік і економити час. Адже для відвідування занять не доведеться виходити з дому і витрачати дорогоцінні хвилини і години на дорогу. Якщо ви часто відвідуєте Прагу або Карлові Вари, або інші чудові міста Чехії, мова необхідна у вашій роботі, або ви плануєте пройти навчання в одному з чеських університетів, то наш онлайн курс створений спеціально для вас. Все більше і більше наших співвітчизників вивчають Чеську. Крім того, для людей, які говорять будь-якою слов'янською мовою (Українська, Білоруська) вивчення даної мови не представляє особливих труднощів, оскільки ці мови мають багато спільного.

Уроки чеської мови

Записатися на урок!

Дистанційні заняття

Захоплюючі уроки чеської мови онлайн. Ми підберемо для вас програму з урахуванням ваших цілей і побажань. Живе спілкування з викладачем на заняттях, комфортна обстановка і зручний графік занять.