Безкоштовне заняття

Вивчення іспанської по Скайпу

Онлайн-школа "Білий кролик" допоможе вам з вивченням іспанської по Скайпу - це зручно, ефективно і економить час.

Записатися на урок!

Вартість занять з 1 січня 2023

 • 45 хвилин 306 ₴
 • 60 хвилин 406 ₴
 • 90 хвилин 611 ₴

Ціни вказані за базові курси для студентів початкового рівня підготовки. Рівні вище середнього, спеціалізовані та підготовчі до сертифікації курси тарифікуються окремо. Ознайомитися з повним прайс-листом.

Наші педагоги

Лусине. Викладач іспанської мови

Лусине

Мова: Іспанська
Освіта: вища педагогічна-Викладач іспанської мови
Викладає: з 1996 року.
Лусіне закінчила університет іноземних мов імені Валерія Брюсова місто Єреван. Довгий час викладала в університеті - іспанську мову, методику викладання та мотивації студентів. Досконало

Екатерина. Викладач іспанської мови

Екатерина

Мова: Іспанська
Освіта: вища лінгвістична
Викладає: з 1999 року.
почавши свою професійну діяльність в Комітеті з культурних зв'язків з країнами Латинської Америки в якості референта-перекладача, Катерина поступово прийшла до того, що її покликання – вчити інших мови.

Инна. Викладач іспанської мови

Инна

Освіта: вища філологічна
Викладає з 1994 року. Живе в Аргентині.

Інна закінчила Воронезький державний університет за спеціальністю Іспанська мова та література. З 1999 року проживає в Аргентині, в Буенос Айресі. Володіє досконало аргентинським варіантом іспанської мови і допоможе вам вивчити відмінності від іспанської мови Іспанії.

Всі педагоги

Перший урок іспанської безкоштовно!

Перше пробне заняття 30 хвилин абсолютно безкоштовно! Тривалість наступних уроків ви виберете самі. Ціна залежить не тільки від часу, але і від особливостей курсу: рівня учня, специфіки програми.

Наші програми

Програми, які ми пропонуємо, відповідають будь-яким потребам. Новачок ви або впевнено володієте мовою - навчання в нашій онлайн-школі буде корисно кожному: ми пропонуємо заняття для будь-якого рівня, від початківця з нуля (Debutant-1) до просунутого (Avance-2).

Курс «Загальна програма»

Курс «Загальна програма»

Курс для тих хто тільки починає вивчати іспанську мову, або хоче підвищити свій рівень знань. Програма навчання включає в себе вивчення граматики мови, розвиток навички сприйняття іспанської мови на слух, читання, розмовної мови. Програма курсу допомагає подолати мовний бар'єр.

Записатися на урок!

Також пропонуємо курси для:

 • Бізнесу
 • Підготовки до міжнародних іспитів DELE
 • Підготовки до ЗНО
 • Підготовки до співбесіди
 • Подорожей
 • Дітей
 • Iнтенсивних занять
 • Вузькоспеціалізовані, спрямовані на вивчення професійної лексики
 • Фонетичний - для правильної вимови і позбавлення від акценту.

Як проходять заняття

Заняття проходять в режимі відео (або аудіо) дзвінка з викладачем. Вам знадобляться ком'ютер, планшет або смартфон. Заняття можна проводити по skype, zoom або іншому зручному каналу зв'язку. Ми враховуємо всі побажання учнів за графіком занять. і години на дорогу. Все більш популярною у світі стає Іспанська мова. Це рідна мова для 360 мільйонів людей у всьому світі. Вона займає третє місце по використанню, поступаючись місцем лише лише англійській та китайській мовам. Іспанська мова - офіційна мова Іспанії та ще 19 країн Латинської Америки. Дуже поширена на Філіппінах, в США, Мексиці і в Африці (в колишніх колоніях Іспанії).

Відгуки наших студентів

Всі відгуки

Уроки іспанської мови

Записатися на урок!

Дистанційні заняття

Захоплюючі уроки іспанської мови онлайн. Ми підберемо для вас програму з урахуванням ваших цілей і побажань. Живе спілкування з викладачем на заняттях, комфортна обстановка і зручний графік занять.