Безкоштовне заняття

Викладачі англійської мови

Liam

Liam

Носій мови. Заняття рекомендуються при рівні студентів pre-intermediate і вище.
Education: 1966 – 1973 St Philips Grammar School, Birmingham – 8 GCE “O” Levels, 3 GCE “A” Levels 1974 – 1977 University of Liverpool Degree course in Economics 2003 Certificate in Teaching English as a Foreign Language

Kadusale

Kadusale Вік : 27 років

Носій мови. Заняття рекомендуються при рівні студентів pre-intermediate і вище.

Викладає з 2019 року.
I am an English teacher with many years of experience. I am 120-hour TEFL & 150-hour TESOL certified and obtain a Teacher's Licensed. I tried a range of methods and techniques in teaching which would really help students to learn in a more fun and interactive way.

Ксенія

Ксенія Мова: Англійська. Італійська. Вік : 52 роки

Освіта: вища філологічна, педагогічна
Викладає з 1996 року.

5 років працювала в посольстві Італійської Республіки Республіки в Україні. Ксенія – досвідчений викладач італійської так англійської мови.

Татьяна

Тетяна Мова: Англійська. Німецька. Вік : 62 роки

Освіта: вища педагогічна, лінгвістична.
Викладає з 1984 року.
Тетяна допомагає своїм студентам досягти їх заповітної мети: успішна здача теста startdeutsch 1/2 ілі zertifikatdeutsch B1/B2, еміграція в Німеччину за сімейними обставинами, Підготовка до навчання в німецькому університеті або просто вивчити німецьку мову і вільно спілкуватися під час подорожі або роботи.

Ирина

Ірина Вік : 46 років

Мова: Англійська
Освіта: вища лінгвістична, педагогічна
Спеціальність: викладач англійської та французької мов, зарубіжної літератури, лінгвіст, перекладач
Викладає: з 1999 року

Ірина працює як з дітьми, так і з дорослими. Її креативність, енергійність і почуття гумору допоможе зробити кожен урок цікавим і незабутнім подією. Використання аудіо, відео, електронних книг сучасної автентичної літератури гарантовано.
Курси: Загальна англійська (академічна та розмовна), англійська для міжнародного туризму, Підготовка до шкільних іспитів ЄДІ, ЗНО; міжнародних іспитів TOEFL, IELTS.

Ольга

Ольга Вік : 44 роки

Освіта: вища педагогічна за спеціальністю» викладач англійської мови"
Викладає з 2000 року
Курси: загальна, розмовна, англійська для туристів і подорожей

Нина

Ніна Вік : 31 рік

Освіта: вища педагогічна, лінгвістична.
Викладає з 2018 року.
Викладач працює як з дорослими, так і з дітьми різного віку. Педагог індивідуально підбирає підхід, щоб захопити учнів і прищепити інтерес до навчання. Вона легко знаходить спільну мову з дітьми і дорослими, за допомогою цікавих матеріалів зацікавлює їх і залучає до процесу навчання. Заняття проходять дуже цікаво, а упор робиться на розмовну мову.

Диана

Діана Вік : 40 років

Освіта: вища, спеціальність»викладач англійської та іспанської мов".
Викладає з 2003 року.

Діана проживає в США. Більше 10 років Діана викладає англійську мову, бізнес-англійську в лінгвістичних центрах, також займається підготовкою студентів до іспитів IELTS і TOEFL IBT. Протягом 8 років працює перекладачем у різних компаніях.

Ани

Ани Вік : 29 років

Мова: Англійська
Освіта: вища педагогічна
Спеціальність: вчитель англійської мови
Викладає: з 2010 року
Ані для кожного учня складає індивідуальну програму виходячи з цілей і рівня знань учня. Вона допоможе поставити відмінну англійську вимову, допоможе впоратися з мовним бар'єром. У викладацькій діяльності ані використовує аудіо та відеозаписи, електронні книги.

Цовинар

Цовінар Вік : 43 роки

Освіта: вища лінгвістична.
Викладає з 2006 року.
Цовінар з відзнакою закінчила Єреванський державний університет ім. Монте Мелконяна. Їй присуджена кваліфікація вчителя англійської мови, перекладача.
Цовінар легко знаходить спільну мову з дітьми. Легко залучає дитину в діалог або в бесіду і покращує його усне мовлення.

Анастасия

Анастасія Мова: Англійська. Німецька. Вік : 30 років

Освіта: вища лінгвістична. Викладає з 2011 року
З 2011 року Анастасія викладає в різних навчальних закладах, а також дає приватні уроки англійської та німецької мов. Має досвід підготовки до таких іспитів як ЗНО, ДПА, IELTS.