Безкоштовне заняття

Викладач по Скайпу Ніна: Англійська мова

Викладач по Скайпу Ніна: Англійська мова

Вік: 32 роки

мова: Англійська.
Освіта: вища педагогічна, лінгвістична.
Викладає з 2018 року.

Ніна закінчила Єреванський державний університет ім. В. Я. Брюсова. У 2018 році почала викладати англійську дітям різного віку, починаючи з дошкільного і до 17 років і дорослим.

Педагог індивідуально підбирає підхід, щоб захопити учнів і прищепити інтерес до навчання. Вона легко знаходить спільну мову з дітьми і дорослими, за допомогою цікавих матеріалів зацікавлює їх і залучає до процесу навчання. Заняття проходять цікаво, а упор робиться на розмовну мову.

Ніна займається з дорослими, використовуючи різні підручники: Oxford university and Cambridge (Solutions, English File, IELTS, Speak out...) під час уроку бувають аудіювання, відео уривки з фільмів, читання, граматика , багато різних тим для вивчення англійської мови!

Педагог індивідуально підбирає підхід і до дітей, щоб захопити їх і прищепити інтерес до навчання. Вона легко знаходить спільну мову з дітьми, за допомогою цікавих матеріалів зацікавлює їх і залучає до ігрового процесу. Під час заняття діти малюють, грають, співають, роблять вироби, вчать граматику, читають, слухають аудіо і виконують різні вправи. Заняття проходять дуже весело, а упор робиться на розмовну мову.

Педагог працює з такими навчальними матеріалами як Academy Stars, Bright Ideas, Discover English, New English Adventure, Super Safari, Family and Friends, English Plus. Також викладач готує учнів до ЄДІ.

Ніні подобається вчити дітей, а дітям подобається займатися з Ніною!

Матеріали від викладача